Krzesła Biurowe Obrotowe

 

Krzesła biurowe obrotowe

Krzesła obrotowe to mebel biurowy, którego nie może zabraknąć w żadnym biurze, zarówno tym firmowym, jak i domowym. Tego typu krzesła są przydatne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, dlatego też sprawdzą się w biurze, gabinecie i pokoju dziecięcym. W związku z tym firma Galter proponuje swoim klientom nowoczesne, wygodne i przyjazne użytkownikowi krzesła pracownicze. Ergonomiczny charakter, regulowane podłokietniki, wysokość oparcia, a także wysokość i głębokość siedzisk, przy jednoczesnym zastosowaniu mechanizmu typu Synchro, pozwalają na tzw. dynamiczne siedzenie (wersje obrotowe). Spełniają zatem oczekiwania tych, którzy spędzają za biurkiem do kilkunastu godzin dziennie. Warto pamiętać, że praca siedząca w nieodpowiedniej pozycji, na niewygodnym krześle, może mieć bardzo negatywne skutki dla naszego zdrowia.

Krzesła biurowe obrotowe z asortymentu sklepu Galter wyróżniają się oszczędnym w formie wzornictwem, bazującym na kontrastach geometrycznych, wyrazistych liniach i solidnych materiałach – elementy krzeseł wykonane są z tworzywa, tapicerowane oraz metalowe. Klienci mogą wybierać spośród kilkudziesięciu rodzajów tkanin obiciowych, co sprawia, że dostępne krzesła są uniwersalne i z łatwością można dopasować je do każdego wnętrza. Oferowane krzesła biurowe z powodzeniem wpisują się w aktualne designerskie trendy obowiązujące w wyposażaniu biur i miejsc pracy.

Krzesło obrotowe – do nauki i do pracy

Krzesła obrotowe to meble nie tylko do pracy, ale również sprawdzą się one w pokojach dla dzieci i młodzieży. Nasze pociechy spędzają kilka godzin dziennie przy biurku, odrabiając prace domowe, ucząc się, czy grając w gry komputerowe. W związku z tym warto zapewnić im wygodne siedzisko, a będzie nim właśnie krzesło obrotowe. Dzięki zastosowaniu kółek i specjalnych mechanizmów, krzesło bez problemu możemy przysunąć do biurka, odsunąć, a także obracać siedzisko o 360°. W ten sposób unikamy ciągłego przestawiania krzesła, co jest niekomfortowe i może niszczyć podłogę w pomieszczeniu.

Krzesła biurowe obrotowe – rodzaje

Krzesło biurowe, aby mogło pełnić swoje zadanie, powinno mieć kilka podstawowych funkcji: regulację wysokości i głębokości siedziska, regulację pochylenia oparcia, regulację wysokości i położenia podłokietników, wyprofilowanie oparcia pod kątem lędźwiowego odcinka kręgosłupa, a także zagłówek z regulacją wysokości i kąta pochylenia. Krzesła dostępne w sklepie Galter posiadają oparcia i siedziska tapicerowane wysokiej jakości materiałami, w tym również skórą ekologiczną. Do wyboru są także modele wykonane ze specjalistycznej, bardzo komfortowej siatki. Krzesła obrotowe tapicerowane są najbardziej popularne, produkowane w wielu kolorach. Materiały są przewiewne, miłe w dotyku i przyjemne dla ciała. Krzesła wykonane ze skóry ekologicznej są trwałe, eleganckie i odporne na zabrudzenia. Do ich pielęgnacji wystarczy miękka ściereczka i środek do pielęgnacji skóry ekologicznej.

Siatka, która pokrywa oparcie i siedzisko daje ogromny komfort użytkowania oraz odpowiedni przepływ powietrza, co jest szczególnie doceniane w ciepłe, letnie dni. Siatka również jest materiałem łatwym w utrzymaniu czystości. Niezależnie od wybranego materiału, krzesła obrotowe z oferty Galter są eleganckie, estetyczne i pasują do każdego wnętrza. Wśród proponowanych modeli znajdują się te nowoczesne, minimalistyczne, ale również te klasyczne, czy bardziej stylowe i designerskie. Niezależnie od charakteru pomieszczenia, typ krzesła obrotowego można z łatwością dobrać do swoich potrzeb.

Krzesła obrotowe wyposażone są w pięcioramienną podstawę z kółkami. To właśnie dzięki takiej budowie meble te są stabilne, a użytkownik ma możliwość swobodnego poruszania krzesłem po pomieszczeniu, niezależnie od podłoża. Kółka wykonane są z materiału, który nie niszczy podłogi i pozwala na ciche przesuwanie mebla. Są one uniwersalne, odpowiednie dla różnych podłóg: posadzki, paneli, wykładzin i dywanów. Warto zwrócić uwagę na mechanizm samohamowania, który zabezpiecza przed niekontrolowanym i nadmiernym przesuwaniem się krzesła, a tym samym redukuje możliwość wypadku.

 

Krzesła Biurowe Obrotowe

Krzesła biurowe obrotowe

Krzesła obrotowe to nasz sposób myślenia o pracownikach. Proponujemy nowoczesne, przyjazne użytkownikowi krzesła pracownicze. Ergonomiczny charakter, regulowane podłokietniki, wysokość oparcia oraz wysokość i głębokość siedzisk, przy jednoczesnym zastosowaniu mechanizmu typu Synchro pozwalają na tzw. dynamiczne siedzenie (wersje obrotowe). Spełniają więc oczekiwania tych, którzy spędzają za biurkiem do kilkunastu godzin dziennie proponujemy Nasze krzesła biurowe.

Proponowane krzesła biurowe wyróżniają się oszczędnym w formie wzornictwem, bazującym na kontrastach geometrycznych, wyrazistych liniach i solidnych materiałach – części wykonanych z tworzywa, tapicerowanych, metalowych.
Do dyspozycji mamy kilkadziesiąt rodzajów tkanin obiciowych, które decydują o uniwersalności zastosowania krzesła.
Oferowane krzesła biurowe z powodzeniem wpisują się w aktualne designerskie trendy obowiązujące w wyposażaniu miejsc pracy.