Regały Przesuwne Metalowe

 

Regały przesuwne z napędem mechanicznym typu „LITREG”

Regały przesuwne metalowe to idealne rozwiązanie w archiwizacji, dające nieograniczone możliwości. Dzięki zastosowaniu systemu regałów przesuwnych można maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową. Szeroki wybór wyposażenia oraz zestawień poszczególnych elementów zapewnia efektywne wykorzystanie nawet najmniejszej przestrzeni. Zastosowanie mechanizmów korbowych pozwala na niezwykle łatwe i szybkie przesuwanie regałów.

W regałach jezdnych metalowych możemy zastosować dodatkowe wyposażenie:

  • szuflady ramowe,
  • wysuwane półki,
  • podpórki do dokumentów zapewniające efektywność pracy i elastyczność zastosowania regałów.

Zastosowanie systemu regałów przesuwnych LITREG daje możliwość podwojenia
powierzchni składowania, nie zmieniając powierzchni rzeczywistej.

PRZYKŁAD:

  • Zabudowa regałami stacjonarnymi pozwala na przechowanie zaledwie 1040 segregatorów
  • Na tej samej powierzchni zabudowa regałami przesuwnymi pozwala na przechowanie aż 2080 segregatorów!

Regały jezdne realizujemy na terenie: Łódź, Katowice, Warszawa, Kraków, Kielce, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Suwałki, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Tychy, Pszczyna, Bielsko Biała, Żywiec, Opole, Racibórz, Rybnik, Łask, Zduńska Wola, Turek, Stryków, Piaseczno, Pruszków, Tuszyn, Bełchatów, Jaworzno, Oświęcim, Rawa Mazowiecka, Płock, Włocławek, Konin, Gniezno, Siedlce, Radom, Lublin, Rzeszów, Mielec, Tarnów, Radomsko i inne.

Regały przesuwne metalowe – innowacyjne rozwiązanie do archiwizacji dokumentów

Konieczność archiwizacji dokumentów i materiałów pojawia się właściwie w każdej firmie, niezależnie od charakteru jej działalności. Przechowujemy teczki osobowe pracowników, dokumentację projektową, patentową i wiele, wiele innych. Niejednokrotnie ilość teczek i segregatorów liczona jest w setkach, a nawet w tysiącach! Przez to, standardowa przestrzeń do przechowywania może nie być wystarczająca. W ofercie firmy Galter dostępne są nowoczesne regały przesuwne (regały jezdne), wykonane z wysokiej jakości blachy malowanej proszkowo. Każdy regał wyposażony jest w wygodne półki oraz mechanizm służący do przesuwania regałów. Z wykorzystaniem regałów jezdnych w każdym archiwum będzie panował porządek, ale odnalezienie potrzebnych dokumentów będzie niezwykle proste.

Regały przesuwne montowane są na wysokiej jakości szynach. Szyny te są jednolite, wykonane z odpowiednio zabezpieczonej stali. Brak jakichkolwiek łączeń sprawia, że regały przesuwają się płynnie i lekko. Mebel osadzony jest na kołach prowadzących, wyprodukowanych z żeliwa, zapewniających ciche oraz prawidłowe przesuwanie się regału po szynach.

Regały jezdne do archiwum sprawdzą się nie tylko w biurach, ale również w innych placówkach: medycznych, szkolnych (szkoły, biblioteki), urzędach, czy instytucjach państwowych. Od teraz regały do przechowywania dokumentów są nowoczesne, pojemne i wygodne w użyciu. Dzięki technice wykonania dobrze się prezentują i są estetyczne. Malowanie proszkowe daje Klientom wybór koloru z szerokiej gamy, dzięki temu mebel będzie idealnie dopasowany do wnętrza. Regały wyposażone są w mechanizmy zapobiegające przewracaniu się mebli oraz wysunięciu z szyn. Na każdym regale istnieje możliwość umieszczenia identyfikatora opisującego przechowywane dokumenty, aby łatwiej można było znaleźć potrzebne materiały.

Regały metalowe przesuwne – doskonały wybór

Regały metalowe przesuwne to z pewnością zakup na lata. Tego typu meble są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promienie słoneczne, czy wilgoć, a ich systematyczna pielęgnacja oraz konserwacja sprawi, że naprawa lub wymiana regałów na nowe nie będzie potrzebna przez długi czas. Regał wystarczy przecierać wilgotną (nie mokrą!), delikatną ściereczką, aby usunąć kurz i inne zabrudzenia. Co więcej, regały metalowe chronią przed działaniem czynników zewnętrznych również przechowywane w nich materiały. Do dokumentów nie dociera światło słoneczne, wilgoć, czy kurz, dzięki czemu nie musimy martwić się, że utracimy ważne dane.

Regały przesuwne metalowe

Regały przesuwne metalowe

regaly_2Regały przesuwne

regaly_3Regały jezdne (przesuwne)

regal_1aRegały przesuwne

 
regały przesuwne
Przykładowe porównanie regałów

Więcej informacji na temat regałów przesuwnych: tel. 606-654-671