Regały metalowe

 

Firma Galter oferuje funkcjonalne i solidne rozwiązania, które w ostatnich czasach stały się niezbędne zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Oferta dla firm w całym kraju

Dzięki temu, że posiadamy dwa oddziały (Katowice, Łódź), nasze szafy metalowe i regały sklepowe jesteśmy w stanie dostarczyć do miast na terenie całej Polski. Dostarczane przez firmę Galter wyposażenie znajduje zastosowanie zarówno w biurach, handlu, jak i instytucjach zajmujących się archiwizacją dokumentów. Wykonanie tego rodzaju mebli z metalu oznacza nie tylko ich dużą wytrzymałość, lecz również estetykę i funkcjonalność.

Regały metalowe Katowice – Wszechstronne zastosowanie

Oferujemy szafy metalowe – na przykład przesuwne regały metalowe do archiwum oraz solidne i wytrzymałe, stacjonarne regały sklepowe. Stosowane w obiektach handlowych meble ze sztywnych blach zapewniają stabilne utrzymywanie nawet dużej masy towarów. Co ważne, mogą być użytkowane zarówno w przestrzeni prowadzenia sprzedaży, jak i na terenie magazynu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań – serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą Państwu dodatkowych informacji na temat naszych produktów.

Regały Przesuwneregały przesuwne Regały stacjonarne regały stacjonarne