Meble Biurowe

 

Meble biurowe

Sposób wyposażenia i aranżacji przestrzeni biurowych ma ogromne znaczenie. Niezależnie od tego, czy urządzamy pokoje gabinetowe, sale konferencyjne, czy open space, wybrane meble biurowe muszą być ergonomiczne, funkcjonalne oraz estetyczne. Biuro to z pewnością wizytówka każdej firmy. Odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie przedsiębiorstwo wywiera na klientach, kontrahentach i pracownikach. Aby zapewnić pracownikom komfort pracy, a firmie wysoki prestiż, warto wybrać eleganckie meble biurowe wysokiej klasy.

O wygodę pracy pracowników pomogą zadbać wygodne biurka i ergonomiczne fotele biurowe. W ofercie firmy Galter znajdują się meble biurowe najlepszej jakości, proponowane przez czołowych producentów. Fotele biurowe, dostępne w opcji tapicerowanej lub wykonanej ze specjalnej siatki, posiadają wiele możliwości regulacji: wysokości siedziska, pochylenia oparcia, podłokietników, zagłówka oraz podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Dzięki temu, że fotele biurowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wzorów, z łatwością można wybrać model odpowiedni do każdego wnętrza.

Meble biurowe – biurka pracownicze

Oferta firmy Galter to również wszechstronny asortyment biurek. Wśród dostępnych wariantów znajdują się biurka proste na nogach metalowych lub nogach płytowych, biurka profilowane, a także biurka dwustanowiskowe i czterostanowiskowe. Uzupełnieniem każdego biurka będzie komfortowy kontener biurkowy wyposażony w trzy lub cztery szuflady zamykane na kluczyk. Nowoczesnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej przestrzeni biurowej jest biurko sit&stand z manualną lub elektryczną regulacją wysokości blatu. Taki mebel pozwala nie tylko na dopasowanie wysokości blatu do postury pracownika, ale również na pracę w pozycji stojącej. To innowacyjne rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością i uznaniem pracowników, którzy mogą pracować w najwygodniejszej i najzdrowszej dla siebie pozycji.

Meble biurowe ogi_yMeble biurowe ogi_y Meble biurowe ogi_vMeble biurowe ogi_v Meble biurowe ogi_nMeble biurowe ogi_n
Midomido_1 Meble biurowe ogi_uMeble biurowe ogi_u Astraastra_1
KENOkeno_1 Zig-Zagset_1 Setset_1
Alfaset_1 Vegavega_1 Cityset_1
Ergonomic Masterset_1 Ścianki i Paneleset_1 Szafy i Konteneryset_1
     

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdej firmowej przestrzeni są szafy i regały, służące do przechowywania dokumentów oraz materiałów biurowych. Firma Galter oferuje swoim klientom regały biurowe i szafy na dokumenty wyposażone w półki, szafy skrzydłowe oraz szafy żaluzjowe. Meble te zamykane są na wygodny zamek z kluczem, uniemożliwiający dostęp do przechowywanych materiałów osobom postronnym. Szafy dostępne są w różnych wymiarach i wariantach, które z łatwością można dopasować do swoich potrzeb. W asortymencie znajdują się również szafy aktowo-ubraniowe, nadstawki oraz kontenery.

Recepcja to najbardziej reprezentacyjne miejsce w siedzibie firmy, niezależnie od jej charakteru i wielkości. Jest to miejsce widziane jako pierwsze przez każdego gościa. W kształtowaniu pozytywnego wrażenia pomogą estetyczne, zadbane i stylowe lady recepcyjne. W pomieszczeniach nowoczesnych sprawdzą się minimalistyczne lady w delikatnych kolorach lub te designerskie, o niebanalnych kształtach i barwach. Do pomieszczeń tradycyjnych można z pewnością polecić klasyczne lady recepcyjne w stonowanych kolorach, które są połączeniem funkcjonalności, prostoty i elegancji.

Obecnie firmy nie tylko są zobowiązane prawnie do zapewnienia pracownikom wygodnego i schludnego miejsca pracy. Jest to również bardzo oczekiwane ze strony pracowników. Firma, która dba o zdrowie, higienę, estetykę oraz komfort w miejscu pracy, jest przedsiębiorstwem godnym polecenia klientom i potencjalnym pracownikom. Warto wybrać wysokiej klasy meble biurowe, posiadające udogodnienia, które doceni każdy współpracownik. Odpowiednio dobrane biurka, fotele biurowe, szafy, czy kontenery biurkowe mogą znacząco wpłynąć na efektywność pracy, ale również na poziom zadowolenia z jej wykonywania.

Wszystkie meble biurowe oferowane przez firmę Galter są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo, możemy zaproponować transport na terenie całego kraju i profesjonalny montaż. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na opracowanie indywidualnych oferty mebli biurowych „szytych na miarę”, idealnie dopasowanych do potrzeb. Nasz doświadczony zespół przygotuje wizualizację wnętrza i zaproponuje optymalne rozwiązania aranżacji przestrzeni biurowej. 

Wyposażamy Naszych klientów w meble biurowe czołowych producentów w segmencie mebli biurowych takich jak MDD, Ogi Office, Kjk, Massoni i innych, którzy z pewnością należą do tych przedsiębiorstw, które dbają o jakość, solidność oraz ergonomię pracy. Zapraszamy Państwa do sprawdzenia tych opinii.