Meble Pracownicze

 

Meble pracownicze

Meble pracownicze dostępne w ofercie firmy Galter pochodzą od znanych producentów, co jest gwarancją trwałości, wysokiej jakości i komfortu użytkowania przez wiele lat. Szeroki wybór mebli, w różnych modelach, wykonanych z różnorodnych materiałów i o bogatej kolorystyce sprawia, że meble pracownicze od Galter z łatwością można dopasować do każdego wnętrza. Systemy meblowe, meble modułowe, a także pojedyncze propozycje umeblowania dają wręcz nieograniczone możliwości aranżacji i wyposażenia każdej przestrzeni biurowej.

Oferowane meble dla pracowników są komfortowe, estetyczne i funkcjonalne. Dzięki temu nie tylko dobrze się prezentują, ale również pozytywnie wpływają na samopoczucie oraz wydajność pracowników. W meblach pracowniczych zastosowane zostały najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z mebli oraz wykonywanie codziennych obowiązków. Kolekcje mebli pracowniczych podążają za wszelkimi trendami, aby móc spełniać oczekiwania użytkowników, zarówno tych poszukujących klasycznych mebli pracowniczych, jak i nowoczesnych propozycji.

Meble pracownicze – krzesła i fotele biurowe

W asortymencie Galter znajdują się wszystkie te meble pracownicze, bez których trudno wyobrazić sobie eleganckie, dobrze funkcjonujące biuro. Użytkownikom proponujemy biurka, kontenery biurkowe, krzesła biurowe, fotele biurowe, szafy i regały oraz szafki pracownicze. Wśród kolekcji biurek znajdują się biurka standardowe na nogach metalowych lub płytowych, a także biurka dwustanowiskowe i czterostanowiskowe. Innowacyjną propozycją są biurka z możliwością regulacji wysokości blatu, w tym biurka z systemem sit&stand, pozwalające na pracę w pozycji stojącej. Do każdego biurka można dopasować wygodny i pojemny kontener biurkowy, wyposażony w trzy lub cztery szuflady oraz zamek zamykany na klucz. Kontenery mogą być meblem stacjonarnym lub mobilnym na kółkach, doposażonym w dodatkowy blat.

Nieodłącznym elementem wyposażenia miejsc pracy są komfortowe krzesła biurowe i fotele biurowe. W ofercie Galter dostępne są fotele tapicerowane (materiały tekstylne, skóra ekologiczna) oraz wykonane ze specjalnej siatki. Krzesła i fotele do pracy posiadają szeroką możliwość regulacji: wysokości siedziska, pochylenia oparcia, podłokietników, zagłówka, a także odcinka oparcia podpierającego odcinek lędźwiowy kręgosłupa. W przestrzeni biurowej nie może również zabraknąć szaf i regałów. Szafy na dokumenty, skrzydłowe lub żaluzjowe, zamykane na klucz, a także regały z półkami z powodzeniem posłużą do przechowywania różnych materiałów biurowych.

Meble biurowe ogi_yMeble biurowe ogi_y Meble biurowe ogi_vMeble biurowe ogi_v Meble biurowe ogi_n Meble biurowe ogi_n
Midomido_1 Meble biurowe ogi_uMeble biurowe ogi_u Astraastra_1
  Setset_1  
     
     

Wyposażenie biura z pewnością nie jest wyzwaniem łatwym. Wybór odpowiednich mebli biurowych pracowniczych ma ogromne znaczenie. Komfortowe i funkcjonalne meble sprzyjają koncentracji oraz wygodzie wykonywania codziennych obowiązków. Nie bez znaczenia jest wygląd wyposażenia biurowego.  Meble i dodatki powinny tworzyć estetyczną oraz harmonijną przestrzeń, w której przyjemnie spędza się czas. Im lepiej czujemy się w miejscu pracy, tym wykonywanie zadań sprawia nam więcej przyjemności, a jednocześnie jesteśmy bardziej wydajni i zmotywowani.

Elegancka prezencja przestrzeni biurowej pełni funkcję wizerunkową, ponieważ biuro jest pewnego rodzaju wizytówką przedsiębiorstwa. W biurze spotykają się nie tylko pracownicy, ale również goście, klienci i kontrahenci. Wyposażenie biura powinno wyglądać profesjonalnie i pasować do strategii wizerunkowej firmy. Aby ułatwić aranżację przestrzeni biurowej, w ofercie firmy Galter znajdują się gotowe systemy meblowe i meble modułowe. Meble pracownicze z takiej linii wykonane w jednym stylu i z tych samych materiałów tworzą razem idealną całość. Systemy meblowe pasują do każdego metrażu, są bardzo uniwersalne, a dzięki nim biuro wygląda nowocześnie i przestronnie.

Kupno mebli biurowych pracowniczych to zawsze niemała inwestycja. Dlatego też warto zwrócić się po pomoc do profesjonalistów, którzy doradzą wybór najodpowiedniejszych mebli, stworzą projekt lub wizualizację. Firma Galter, poza doradztwem, dodatkowo oferuje również transport oraz montaż zakupionych mebli.