Szafy aktowo-kartotekowe

 
skb

Szafy aktowo – kartotekowe to połączenie szafy aktowej z szafą kartotekową. Górna część szafy jest wykonana jako typowa szafa aktowa na dokumenty, natomiast dolna część szafy jest to szafa kartotekowa. W dolnej części szafy jest zastosowany ten sam system co w standardowej szafie kartotekowej (zamek centralny, przystosowane do zawieszania teczek, itp.). Cześć kartotekowa i aktowa występuje w różnych konfiguracjach:

1. W górnej części – szafa aktowa na wysokość dwóch segregatorów, część dolna składa się z czterech głębokich szuflad na format A4.

2. W górnej części – szafa aktowa na wysokość dwóch całych segregatorów i jedna półka niższa – na podręczne drobiazgi, część dolna składa się z trzech głębokich szuflad na format A4.

3. W górnej części – szafa aktowa na wysokość trzech segregatorów, część dolna składa się z dwóch głębokich szuflad na format A4 i jednej płytkiej (wys.218 mm) na podręczne drobiazgi.

skb_1Szafa aktowo-kartotekowa 1

skb_2Szafa aktowo-kartotekowa 2

skb_3Szafa aktowo-kartotekowa 3

scd_37Szafa kartotekowa na CD

srm_101Szafa kartotekowa na MAPY

szafy_aktowe na dokumenty i akta

ral
Powyżej dostępne kolory wyrobów (paleta ral)

Niniejsza tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawie­nie kolorów. Dokładniejsze odwzorowanie barw zawiera peł­na paleta kolorów RAL. Zastrzegamy sobie możliwość wy­stępowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów, co nie uprawnia do zgłaszania reklamacji.
Zastrzegamy sobie również możliwość zmian konstrukcyj­nych w wyrobach, z zachowaniem walorów użytkowych, co może nieznacznie wpływać na ich wygląd.