Fotele Gabinetowe

 

Fotele gabinetowe

Fotel gabinetowy to niezwykle istotny element wyposażenia każdego gabinetu i miejsca pracy. Jego zadaniem jest nie tylko zapewnienie wygody siedzenia, ale również ma on być gustowną oraz elegancką częścią aranżacji wnętrza. Odpowiednio zaprojektowany fotel gabinetowy powinien spełniać wszelkie zasady ergonomii, komfortu i estetyki. Tym samym, taki mebel zapewni użytkownikowi stabilne podparcie kręgosłupa, wygodne siedzenie, a także poprawi komfort codziennej pracy.

Fotele gabinetowe dostępne w ofercie firmy Galter posiadają rozbudowaną możliwość regulacji: wysokości siedziska, pochylenia oparcia i wysokości podłokietników. Wybrane modele dodatkowo wyposażone są w wygodny zagłówek oraz profilowane oparcie podpierające odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

Asortyment dostępny w sklepie Galter jest niezwykle szeroki. Proponujemy naszym Klientom fotele gabinetowe tapicerowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów tekstylnych lub skóry ekologicznej, oraz te wykończone specjalistyczną siatką, szczególnie docenianą przez użytkowników w ciepłe dni. Fotele managerskie od firmy Galter to elegancka linia siedziska, oparcia i podłokietników. Meble są niezwykle estetyczne, wykonane z dbałością o nawet najmniejsze detale. Odpowiednio dobrane walory funkcyjne i wizualne nadają meblom niepowtarzalny wizerunek nowoczesnego, luksusowego fotela.

Fotele gabinetowe z możliwością regulacji

Kupując fotel biurowy do pracy warto pamiętać, że mebel ten ma służyć naszemu zdrowiu. Wielogodzinne siedzenie przy biurku na nieodpowiednio dopasowanym, niewygodnym fotelu, będzie miało bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie, a w szczególności na kręgosłup. Już po kilku godzinach możemy odczuwać dolegliwości bólowe, a w konsekwencji może dojść do wystąpienia schorzeń kręgosłupa wymagających leczenia oraz rehabilitacji. Dlatego też należy wybierać te fotele gabinetowe, które umożliwiają dopasowanie mebla do potrzeb i postury użytkownika. Takie dopasowanie zapewniają właśnie możliwości regulacji, inaczej określane mianem mechanizmu synchronicznego.

Mechanizm synchroniczny pozwala użytkownikowi na regulację elementów fotela gabinetowego w różnych konfiguracjach i płaszczyznach. Składa się na niego zintegrowany system przekładek, zapadek oraz sprężyn umożliwiających dopasowanie prawie wszystkich części fotela do własnych potrzeb. Innymi słowy, mechanizm synchroniczny to:

  • regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego (góra-dół)
  • swobodne kołysanie się – synchroniczny ruch oparcia wraz z siedziskiem
  • regulacja kąta odchylenia oparcia
  • regulacja głębokości i kąta nachylenia siedziska
  • blokowanie oparcia i siedziska w odpowiedniej pozycji
  • regulacja siły oporu siedziska i oparcia – dostosowanie fotela do wagi i postury użytkownika
  • zabezpieczenie uniemożliwiające uderzenie oparcia fotela o plecy

Zmiana ustawień fotela gabinetowego jest możliwa dzięki specjalnym dźwigniom i przyciskom. To one pozwalają na wykorzystanie wszystkich zastosowanych w meblu funkcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zmiana ustawienia fotela jest prosta i intuicyjna. W zaledwie kilka sekund możemy stworzyć fotel gabinetowy idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Już po kilku dniach pracy na takim meblu każdy użytkownik doceni jego zalety.

Fotel gabinetowy wyposażony w mechanizm synchroniczny

Fotel gabinetowy wyposażony w mechanizm synchroniczny sprawdzi się nie tylko w każdym biurze firmowym, ale również w tym domowym. W dobie niezwykle popularnego home office pracownicy stanęli przed koniecznością wyposażenia biura domowego lub gabinetu do pracy. Fotele z oferty firmy Galter idealnie sprawdzą się w każdej roli, zapewniając wygodne miejsce do pracy, a także elegancki element wyposażenia. Korzystając z fotela biurowego z możliwością regulacji z pewnością szybko odczujemy jego zalety. Odpowiednia pozycja przy pracy siedzącej ma ogromne znaczenie dla zdrowia naszego kręgosłupa, a nawet całego organizmu. Wygodne miejsce do pracy to również większa efektywność. Siedząc wygodnie, bez dolegliwości bólowych, będziemy bardziej wydajni i skupieni na wykonywaniu zadań.

Fotele gabinetowe

Fotel gabinetowy

Fotele gabinetowe proponowane przez Nas zaprojektowane zostały z wykorzystaniem zasad ergonomii, komfortu i estetyki, dzięki czemu zapewniają stabilne podparcie kręgosłupa i wygodę siedzenia, a przez to znacznie poprawiają komfort pracy. Dostępne są zawsze w kilku wariantach, które pozwolą nam wybrać model, odpowiedni dla indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

System nowoczesnych foteli menadżerskich, to elegancka linia siedziska, oparcia i podłokietników. Odpowiednio dobrane walory funkcyjne i estetyczne nadają niepowtarzalny wizerunek nowoczesnego luksusowego fotela.