Krzesła Stacjonarne i Systemy do Recepcji

 
zestaw_1
Kolekcja systemów do recepcji została zaprojektowana zarówno dla klasycznych, jak i nowoczesnych miejsc pracy. Rodzina foteli, krzeseł, siedzisk i sof jest świetnym rozwiązaniem dla pomieszczeń będących reprezentacyjnymi dla firmy, takich jak poczekalnie, recepcje, hole wejściowe. Jednocześnie dobrze wpisuje się w wystrój gabinetów, urządzonych w ascetycznych, modernistycznych klimatach. Poszczególne elementy kolekcji mogą być zestawiane tak, aby stworzyć elegancką i funkcjonalną przestrzeń, w której każdy gość będzie się czuł komfortowo i przyjemnie.

 

 

Rodziny krzeseł stacjonarnych zostały zaprojektowane z myślą o salach konferencyjnych, gabinetach, biurach, salach audytoryjnych, jako krzesło dla gości … itp.
Proponowane krzesła konferencyjne posiadają bardzo wysokie walory użytkowe oraz ergonomiczne, co sprawia, że nawet długie siedzenie nie sprawia kłopotu i problemów z kręgosłupem. Uniwersalność każdej rodziny decyduje, że krzesło można dobrać do odpowiedniego wariantu aranżacji wnętrza.

Dopełnieniem każdego systemu i rodziny krzeseł są atrakcyjne kształty, wzory i wykończenia oraz ciekawe kolory tkaniny bądź skóry, które są gwarantem świetnego wpasowania się kolekcji w każdą przestrzeń biurową.