Meble Gabinetowe

 

Meble gabinetowe

Gabinet to bardzo ważne i specyficzne miejsce w każdym biurze, ponieważ spełnia jednocześnie kilka funkcji. Jest miejscem pracy indywidualnej, służbowych spotkań z pracownikami, a także jest przestrzenią reprezentacyjną, w której przyjmowani są goście spoza przedsiębiorstwa. W związku z tym styl, wygląd i ogólna aranżacja wnętrza będą miały ogromne znaczenie – funkcjonalne i wizerunkowe. Meble gabinetowe powinny być eleganckie, estetyczne, a także ergonomiczne. Takie połącznie sprawi, że gabinet będzie mógł z powodzeniem wspierać wykonywanie codziennych obowiązków.

W ofercie firmy Galter znajdują się meble gabinetowe spełniające najwyższe standardy, wyróżniające się najlepszą jakością, wyjątkowym designem i niepowtarzalną kolorystyką. Proponowane systemy meblowe sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach klasycznych, nowoczesnych, jak i minimalistycznych, czy loftowych. Dzięki szerokiej gamie mebli, wzorów i kolorów, meble gabinetowe od firmy Galter idealnie odwzorują charakter firmy oraz prowadzonej działalności. Proponujemy naszym klientom systemy mebli gabinetowych oraz meble modułowe, w których do wyboru są biurka wolnostojące, w tym biurka z możliwością regulacji wysokości blatu, biurka dostawne, kontenery biurkowe, komody, regały, szafy na dokumenty, czy stoliki kawowe.

Meble gabinetowe – aranżowanie przestrzeni w biurze

Aranżowanie przestrzeni biurowych, w tym gabinetów, nie jest łatwym zadaniem. Każde takie pomieszczenie ma kilka funkcji do spełnienia, a ich realizacja jest uzależniona od doboru odpowiednich mebli biurowych. W gabinecie powinno znaleźć się miejsce do pracy indywidualnej, miejsce spotkań, a także przestrzeń do odpoczynku. Połączenie tych trzech sfer pozwoli na stworzenie przestrzeni idealnej do realizacji codziennych zadań.

Meble Klasyczne

              

Meble Nowoczesne
     
     
     

Innowacyjnym i eleganckim rozwiązaniem do każdego gabinetu są modułowe meble gabinetowe. W każdym takim systemie mamy do dyspozycji zestaw mebli z tej samej linii, wykonane z kilku perfekcyjnie dopasowanych do siebie materiałów i kolorów. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że popełnimy błąd w doborze mebli, pod kątem stylistycznym lub kolorystycznym. Możemy wybrać odpowiednie dla siebie meble modułowe z szerokiego asortymentu proponowanego przez producenta.

Standardowy zestaw modułowych mebli gabinetowych składa się z: biurka wolnostojącego, biurka dostawnego, stołu konferencyjnego, stolika kawowego, komody podbiurkowej i szafy na dokumenty. Dla każdego z tych mebli producent przygotował kilka modeli i wariantów kolorystycznych. Meble wykonane są, między innymi, z płyt laminowanych, szkła oraz aluminium. Dzięki wykorzystaniu modułowych mebli gabinetowych, aranżacja przestrzeni biurowej jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wyposażając gabinet nie możemy zapomnieć o komfortowym fotelu gabinetowym oraz wygodnych i eleganckich krzesłach biurowych. Idealnym uzupełnieniem całości będzie sofa i fotele w tej części gabinetu, która służy odpoczynkowi. Najlepiej sprawdzą się tapicerowane fotele gabinetowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów tekstylnych lub skóry ekologicznej. Szeroka gama dostępnych kolorów pozwoli na wybór krzesła biurowego najlepiej pasującego do całej aranżacji.

W wszechstronnym asortymencie mebli gabinetowych modułowych znajdują się propozycje klasyczne, minimalistyczne, jak i nowoczesne. Do bardziej stonowanych pomieszczeń pasować będą meble gabinetowe wykonane z jednolitej płyty laminowanej, w spokojnych i neutralnych kolorach. Do przestrzeni nowoczesnych natomiast możemy zaproponować meble gabinetowe ze szklanymi i aluminiowymi dodatkami, które nadają całości wyjątkowego charakteru.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do wyposażenia firmowego gabinetu w systemy mebli gabinetowych od firmy Galter. Nasz profesjonalny zespół wykona projekt i wizualizację wnętrza, a także pomoże w doborze najodpowiedniejszych mebli biurowych oraz dodatków. Oferujemy również usługę transportu (na terenie całej Polski) i profesjonalnego montażu. Dzięki tworzeniu indywidualnie dopasowanych projektów, jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas meble gabinetowe spełnią wszelkie oczekiwania.