Najpopularniejsze PRODUKTY zdaniem Naszych klientów …

 

szafa_aktowaSzafa aktowa

  Szafa aktowa wyposażona w drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym. Szafa posiada cztery przestawne co 25 mm półki.

kartoteka_szk302Szafa kartotekowa na dokumenty A4

  Korpus szafki wykonany z blachy stalowej wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Szuflada przystosowana na dwa rzędy teczek zawieszkowych (format A4 poziomo) na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie, z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Centralne ryglowanie szuflad. Maksymalne obciążenie szuflady do 50 kg.

szafki_ubranioweSzafki ubraniowe – BHP

  Dwudrzwiowa szafa ubraniowa. Szafa wyposażona jest w plastikowy drążek, wieszaki ubraniowe, haczyk na ręcznik oraz lusterko. Wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Dwie wersje szaf: „60” bez przegrody oraz „80” gdzie komora szafy podzielona jest na dwa przedziały,umożliwiające oddzielne umieszczenie odzieży ochronnej i ubrań codziennych.

mido_3Meble biurowe MIDO

  Zestaw mebli biurowych charakteryzujących się bardzo dużą ergonomią oraz wygodą użytkowania.
  Składa się z niewielkiej, ale odpowiednio dobranej liczby elementów, umożliwiającej aranżację biura według indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Konstrukcję biurek stanowi stelaż metalowy, posiadający pionowy kanał kablowy dzięki czemu możemy ukryć wszystkie kable do urządzeń znajdujących się na biurku.

saturn_4Meble gabinetowe Saturn

  Ktoś musi być liderem i podejmować decyzje. Dla niego stworzyliśmy gabinet – ikonę sprawdzonego stylu, mody i designu. Pełen klasy i godności, charakteryzujący się przyjemnymi miękkimi kształtami, sprzyja kreatywnym rozwiązaniom. Gabinet, który wyraża twoją klasę i styl. To wizytówka, której jakość i estetyka mają dla Ciebie szczególne znaczenie. Chcesz być pewien swoich decyzji szukaj sprawdzonych i uznanych wzorów takich jak ten gabinet Saturn.

cleo_4Fotel Cleo

  Fotele CLEO zaprojektowane są z wykorzystaniem zasad ergonomii, dzięki czemu zapewniają stabilne podparcie kręgosłupa, a przez to znacznie poprawiają komfort pracy. Dostępne są w kilku wariantach, które pozwolą wybrać model, odpowiedni dla indywidualnych potrzeb.
  CLEO dostępne jest w wersji obrotowej z niskim lub wysokim oparciem. Ten ostatni wariant wzbogacony jest także o regulowany zagłówek. Oprócz całej gamy obrotowych foteli gabinetowych do wyboru jest również krzesło konferencyjne na płozie.
  Fotele CLEO standardowo dostępne są we wszystkich rodzajach tapicerek, dzięki temu bez problemu wkomponują się w stylistykę każdego pomieszczenia, stając się jego bardzo praktyczną ozdobą.

samba_wood_2SAMBA Wood

  Krzesło Samba to charakterystyczne, cienkie płaszczyzny siedziska i oparcia, finezyjny stelaż delikatnie podkreślający kształt krzesła oraz precyzyjnie wykonane detale, tworzą interesującą, nowoczesną formę modelu. O uniwersalności rodziny krzeseł samba decyduje szeroki wybór możliwości konfiguracji poszczególnych modeli. W krzesłach tych możemy wybrać rodzaj siedziska i oparcia – tapicerowane bądź wykonane ze sklejki. Do indywidualnej aranżacji przestrzeni dobierzemy także kolor stelaża oraz tapicerki. Krzesła można sztaplować, co ułatwia ich przechowywanie.

uwu_1Krzesło UWU

  Krzesło UWU to nie tylko ciekawa, nowoczesna forma nawiązująca do obecnych trendów we wzornictwie, ale także wyjątkowy komfort i zdrowie jego użytkowników, które gwarantują zastosowane w modelu różnorodne mechanizmy regulacyjne.

  UWU to funkcjonalne siedzisko o wysokich walorach użytkowych, polecane jako standard krzesła pracowniczego. Ażurowe oparcie z tworzywa, z dużymi, owalnymi otworami wprowadza do wnętrza element ożywienia, a jednocześnie podnosi walory użytkowe modelu, zapewniając swobodny przepływ powietrza.

regaly1aRegały przesuwne ( jezdne )

  Regały przesuwne, to proponowany przez Nas system regałów jezdnych, który jest idealnym rozwiązaniem składowania wszelkiego rodzaju akt, dokumentów, kartonów i przedmiotów w pomieszczeniach archiwum , bibliotek i magazynów. Dzięki zastosowaniu systemu regałów przesuwnych mamy możliwości wykorzystania maksymalnie dostępnej powierzchni magazynowej lub archiwalnej. Regały przesuwne pozwalają zaoszczędzić nawet do 90% powierzchni pomieszczenia. Szerokie możliwości aranżacji poszczególnych regałów (wysokości, długości oraz głębokości półek) pozwalają Nam na efektywne wykorzystanie nawet najmniejszej przestrzeni magazynowej, uwzględniającej istniejące przeszkody w pomieszczeniu (rury,podciągi, filary itd. …)
  Oferowane przez Nas regały są wykonane z materiałów stalowych (stal konstrukcyjna wysokiej jakości), zabezpieczone antykorozyjnie pokryciem galwanicznym i malowane farbami epoksydowo-poliestrowymi. Regały przesuwne powlekane (malowane) są farbami nakładanymi metoda proszkową w kolorze standardowym RAL 7035 (popiel) lub innym z palety RAL na życzenie klienta. Farba jest trwała i odporna na ścieranie oraz jest nieszkodliwa dla zdrowia i obojętna dla środowiska naturalnego. Posiada także atest higieniczny E1.