Meble warsztatowe

 
meble warsztatowe
Metalowe meble warsztatowe zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów dostępnych na polskim rynku. Oferując meble warsztatowe, w skład których wchodzą stoły warsztatowe, szafy warsztatowe, szafki wiszące oraz szafy na komputer przemysłowy pragniemy zaznaczyć, iż wprowadzając meble te do oferty zostały brane pod uwagę nie tylko Państwa opinie ,ale również takie cechy jak porządek, bezpieczeństwo, wszechstronność rozwiązań, funkcjonalność oraz wpływ na wydajność pracy przy stanowisku.
Dzięki różnorodności rozwiązań i możliwości dowolnego łączenia ze sobą poszczególnych zestawów, a także połączenia estetyki, funkcjonalności i wytrzymałości, oferowane meble warsztatowe spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Ze względu na solidną konstrukcję oraz praktyczne rozwiązania nasze meble doskonale nadają się zarówno do profesjonalnych warsztatów jak i dla drobnych majsterkowiczów.

Wszystkie meble wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją i pokryte farbą proszkową. Zestaw kolorów według palety RAL. W przypadku indywidualnych życzeń istnieje możliwość zastosowania rozwiązań konstrukcyjnych i kolorystycznych zgodnie z życzeniami odbiorców.

Znakomitym dopełnieniem oferty jest wyposażenie poczekalni oraz miejsc użyteczności publicznej (dostępne tutaj).

zestaw mebli warsztatowych GS/w
szafa warsztatowa gs/zw-104
szafka warsztatowa gs/zw-108
stół warsztatowy GS/tW-112
stół warsztatowy GS/tW-323
szafa warsztatowa z pojemnikami GS/w-205 (80+80 szt na drzwiach + 72 szt na tylnej ścianie)
szafa warsztatowa z półkami GS/w-203
stół warsztatowy GS/tW-402
szafa przemysłowa na komputer GS/mK
stół warsztatowy GS/tW-321
ścianka na narzędzia