Regały metalowe

 

Regały metalowe

Firma Galter oferuje funkcjonalne i solidne rozwiązania, w tym również nowoczesne regały metalowe, które w ostatnich czasach stały się niezbędne zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach, a także w prywatnych domach. Regały metalowe mają zastosowanie w magazynach, archiwach, hurtowniach, czy sklepach, a także w przydomowych garażach, piwnicach oraz strychach. Nie zajmują dużo miejsca, mają wysoką nośność (nawet do 750kg), a także można jest z łatwością łączyć w spójne systemy. Montaż regałów jest bardzo prosty i nie wymaga wiercenia w ścianie.

Dzięki temu, że firma Galter ma kilka oddziałów (w tym Katowice i Łódź), ma ona możliwość dostarczenia i zamontowania regałów oraz szaf metalowych na terenie całej Polski. Proponowane przez nas meble metalowe znajdują zastosowanie zarówno w biurach, handlu, urzędach, szkołach, placówkach medycznych, jak i we wszelkich instytucjach zajmujących się archiwizacją dokumentów. Dzięki wykonaniu regałów z wysokiej jakości materiałów oraz komponentów, są one trwałe, wytrzymałe, a także estetyczne.

W naszej ofercie znajdują się: metalowe regały stacjonarne, metalowe regały przesuwne (regały jezdne), regały wtykowe, regały wtykowo-zaciskowe, wyposażone w półki wykonane z blachy lub płyty wiórowej. Tego typu meble zapewniają wygodne miejsce do przechowywania różnego rodzaju materiałów, w tym również dokumentów.

Zachowanie porządku i ładu w miejscu pracy jest niezwykle istotne. Najważniejsza jest kwestia bezpieczeństwa – narzędzia, pudła, czy palety zalegające na podłodze mogą przyczynić się do wystąpienia wypadku w miejscu pracy. W uporządkowanym pomieszczeniu, gdzie każdy przedmiot ma swoje miejsce, znacznie trudniej o niebezpieczną sytuację. Ład to również bardzo istotna kwestia estetyki, która nie tylko cieszy oko, ale również ułatwia codzienną pracę. Poukładane przedmioty, materiały, czy narzędzia możemy znaleźć łatwiej i szybciej, a tym samym sprawniej przejść do wykonywania zadań.

Regały metalowe – oferta mebli metalowych

Regały metalowe dostępne w ofercie firmy Galter to konstrukcje stabilne, wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej. Są one trwałe, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia oraz odkształcenia. Specjalnie opracowana konstrukcja zabezpiecza mebel przed przewróceniem, zniszczeniem mienia, czy wypadkiem. Podczas montażu nie jest konieczne przymocowywanie regałów na stałe do ściany. Regały, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, mogą być łączone w całe systemy, tworząc spójną całość wypełniającą przestrzeń.

Regały wyposażone są w półki wykonane z blachy lub płyty wiórowej, których ilość oraz rozstaw można dopasować do własnych potrzeb. Każdy mebel posiada odpowiednio przygotowane nóżki zabezpieczające podłoże przed zniszczeniem i zarysowaniem. Meble metalowe malowane są proszkowo, co daje nie tylko estetyczny wygląd, ale również odporność na zarysowania oraz korozję. Sposób wykończenia mebli pozwala na łatwe czyszczenie, pielęgnację oraz konserwację regałów.

Regały metalowe – uniwersalne meble metalowe

Regały metalowe to meble uniwersalne, dające użytkownikowi szerokie możliwości zastosowania. Sprawdzą się z firmach, zakładach produkcyjnych, szkołach, bibliotekach, czy w warunkach domowych. Regały świetnie sprawdzą się do przechowania przetworów, artykułów sezonowych, a także dokumentów, czy teczek. Metalowe regały to również ciekawy element wyposażenia nowoczesnych wnętrz, tych w stylu loftowym oraz industrialnym. Mogą być wykorzystane jako modne i designerskie regały na książki, czy rodzinne pamiątki.

Wybierając regał metalowy warto wziąć pod uwagę ilość półek, jaka będzie nam potrzebna, wysokość i szerokość mebla, a także nośność. Meble wykorzystywane w sklepach, czy magazynach powinny być bardziej odporne na ciężar niż te stojące w piwnicach, czy domowych garażach. Dobra gospodarka przechowywania to dwa filary: idealna logistyka i najlepsze wyposażenie. Regały metalowe pozwalają na wykorzystanie pionowej przestrzeni pomieszczeń, dzięki czemu oszczędzamy przestrzeń i możemy przechowywać większą ilość przedmiotów. Składowanie pudeł, palet, czy różnych pojemników jest łatwe, wygodne oraz bezpieczne.

Firma Galter oferuje funkcjonalne i solidne rozwiązania, które w ostatnich czasach stały się niezbędne zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Oferta dla firm w całym kraju

Dzięki temu, że posiadamy dwa oddziały (Katowice, Łódź), nasze szafy metalowe i regały sklepowe jesteśmy w stanie dostarczyć do miast na terenie całej Polski. Dostarczane przez firmę Galter wyposażenie znajduje zastosowanie zarówno w biurach, handlu, jak i instytucjach zajmujących się archiwizacją dokumentów. Wykonanie tego rodzaju mebli z metalu oznacza nie tylko ich dużą wytrzymałość, lecz również estetykę i funkcjonalność.

Regały metalowe Katowice – Wszechstronne zastosowanie

Oferujemy szafy metalowe – na przykład przesuwne regały metalowe do archiwum oraz solidne i wytrzymałe, stacjonarne regały sklepowe. Stosowane w obiektach handlowych meble ze sztywnych blach zapewniają stabilne utrzymywanie nawet dużej masy towarów. Co ważne, mogą być użytkowane zarówno w przestrzeni prowadzenia sprzedaży, jak i na terenie magazynu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań – serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą Państwu dodatkowych informacji na temat naszych produktów.

Regały Przesuwneregały przesuwne Regały stacjonarne regały stacjonarne