Regały metalowe Stacjonarne

 

Regały metalowe stacjonarne

Kompletny podstawowy regał metalowy stacjonarny skręcany składa się z czterech perforowanych nóg, pięciu półek oraz kompletu śrub do skręcenia regału. Gęsta perforacja nóg (co 5 cm) umożliwia zamontowanie w regale półek na dowolnej wysokości. Regały metalowe do archiwów o głębokości 600mm, po zamontowaniu półek z przegrodami dzielącymi ich głębokość na dwie części, doskonale służy jako regał dwustronny. Listwy boczne i tylne, wsporniki do dokumentów oraz półki z przegrodą regałów są wyposażeniem dodatkowym dostarczanym na zamówienie. Wytrzymałość 100 kg na półkę (w wersji wzmocnionej 150 kg na półkę). Nośność regału 500 kg (w wersji wzmocnionej 750 kg).

Regały metalowe przeznaczony są do sklepów, hurtowni, magazynów, archiwów, pomieszczeń gospodarczych itp.

o – Wykonany z blachy ocynkowanej

m – wykonany z blachy czarnej, malowany farbą proszkową

Dodatkowe element wyposażenia regału:

  • ogranicznik boczny
  • ogranicznik tylny
  • przegroda wsporcza do segregatora

Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania regałów w wymiarach niestandardowych oraz malowanie w kolorach wg palety RAL.

Regały metalowe stacjonarne – wykonanie

Regały stacjonarne wykonane z blachy są na tyle uniwersalne, że mogą być stosowane w wielu miejscach. Nasi Klienci najczęściej wybierają je do magazynów, hurtowni i sklepów, ponieważ zajmują niewiele miejsca, a są niezwykle wytrzymałe. Charakteryzuje je wysoka nośność, pozwalająca na przechowanie nawet do 750kg. Metalowe regały stacjonarne przydadzą się również w firmowych pomieszczeniach gospodarczych, a także w domach – w garażach, piwnicach, czy na strychu. Dzięki nim każdy przedmiot będzie miał swoje miejsce, a w pomieszczeniach zapanuje ład i porządek.

Zachowanie porządku w miejscu pracy jest niezwykle istotne z kilku powodów. Po pierwsze, to estetyczny wygląd przestrzeni, po drugie, ułatwienie codziennej pracy, a po trzecie – bezpieczeństwo. Uporządkowane pomieszczenie robi dobre wrażenie na pracownikach, ale również sprawia, że znacznie przyjemniej i łatwiej się w nim pracuje. Każdy wie, gdzie znaleźć potrzebne materiały i z łatwością może je odłożyć na miejsce po skończonej pracy. Niezwykle istotne jest bezpieczeństwo. W zagraconym pomieszczeniu, gdzie materiały są położone gdziekolwiek, nie trudno o wypadek, np. strącając ciężki przedmiot na nogę. Narzędzia, pudła i palety ułożone na podłodze lub w nieładzie mogą być zagrożeniem dla osób poruszających się po magazynie, czy hali.

Regały metalowe stacjonarne – o solidnej konstrukcji

Regały stacjonarne oferowane przez firmę Galter to solidne konstrukcje, wyprodukowane z wysokiej jakości blachy stalowej – ocynkowanej lub czarnej. Dbałość o wszelkie detale sprawia, że są one wytrzymałe, stabilne, odporne na uszkodzenia i odkształcenia. Odpowiednia struktura mebla zabezpiecza przed jego przewróceniem, bez konieczności wiercenia w ścianie i montowania regałów na stałe.

 

Wszystkie regały wyposażone są w metalowe półki, których ilość i rozstaw można dostosować do własnych potrzeb. Dzięki bardzo prostemu montażowi, regały można z łatwością samodzielnie ustawić w wybranym miejscu. System łączenia regałów pozwala na stworzenie jednej, spójnej całości i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Meble posiadają również nóżki zabezpieczające podłogę przed zarysowaniem.

Regały metalowe stacjonarne

Stacjonarne regały metalowe

Kompletny podstawowy regał metalowy skręcany składa się z czterech perforowanych nóg, pięciu półek oraz kompletu śrub do skręcenia regału. Gęsta perforacja nóg (co 5 cm) umożliwia zamontowanie w regale półek na dowolnej wysokości. Regały metalowe do archiwów o głębokości 600mm po zamontowaniu półek z przegrodami dzielącymi głębokość półki na dwie części doskonale służy jako regał dwustronny. Listwy boczne i tylne, wsporniki do dokumentów oraz półki z przegrodą regałów są wyposażeniem dodatkowym dostarczanym na zamówienie. Wytrzymałość 100 kg na półkę (w wersji wzmocnionej 150 kg na półkę). Nośność regału 500 kg (w wersji wzmocnionej 750 kg).

 

Regały metalowe przeznaczony są do sklepów, hurtowni, magazynów, archiwów, pomieszczeń gospodarczych itp
o – Wykonany z blachy ocynkowanej
m – wykonany z blachy czarnej, malowany farbą proszkową

Dodatkowe elementy:

  • ogranicznik boczny
  • ogranicznik tylny
  • przegroda wsporcza do segregatora

Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania regałów w wymiarach niestandardowych oraz malowanie w kolorach wg palety RAL

rpg_kolor_1
rpg_kolor_2
rpg_kolor_3
rpg_kolor_4

rpg_2Regały schemat
Regał metalowyRegał metalowy

 

Regał malowanyRegał malowany

Regał bibliotecznyRegał biblioteczny